|
https://www.instagram.com/reels/DZCX5Hwot4K/
Skolim się zesrał . Mam ochotę zapytać -Akim ty jesteś Skolim ?
Jeżeli kolegów i koleżanki po fachu nazywasz k..... i ćpunami ... Powiem tak Najpierw to się śpiewać naucz ...Poza tym każdy po sobie sądzi ,więc tu wychodzi prawda o Skolimie. |
|
A tu lepszy z jego hitów ,który świadczy o jego twórczości
No cóż ,śpiewać każdy może jeden lepiej drugi gorzej ,a Ja nie śpiewam żeby się nie wstydzić przed całą Polską ,ale za to mam doskonały słuch. |
|
W odpowiedzi na pojawiła się wiadomość opublikowana przez Kawusia
Wydaje mi się, że taka trochę rozdmuchana ta afera z tymi dopłatami. Niepotrzebna nam w tych i tak trudnych czasach. Jak zwykle w takich sytuacjach- dzieli ludzi. Ciekawa jestem, czy celowo?
𝓚𝓻𝓸𝓹𝓴𝓮̨ 𝓷𝓪𝓭 "𝓲" 𝓭𝓪𝔀𝓷𝓸 𝓹𝓸𝓼𝓽𝓪𝔀𝓲ł𝓪𝓶 🙂
|
Przylaszczko ręce opadają , a Szopen to się w grobie wywraca. Tak sobie myślę ,bo nie tak dawno byłam na koncercie Krzysztofa Cugowskiego ,a Budkę Suflera każdy zna ,bo na tej muzyce wychowaliśmy się. I na pewno bym wolała żeby Pan Cugowski ,czy inni jemu podobni mieli godziwe emerytury i mogli odpocząć na stare lata. I trochę wstyd że taki Skolim wyzywa od k ... i ćpunów takich ludzi. Jak nie będziemy dbać o kulturę ,to nie będziemy mieć kultury... Chodzi o to że Artyści dawniej nie mieli tyle za koncerty co teraz .Jedna ze znanych piosenkarek która zasłynęła w latach 80 opowiadała że nie miała na opłatę mieszkania, mimo że Polacy słuchali jej piosenek. I nie ćpała ,ani nie rozwalała kasy na prawo i lewo .Dzisiaj żeby mieć kasę musisz być Gwiazdą ,Celebrytą , a przecież nie każdemu się uda. W naszym Kraju najlepiej idzie Polakom wyliczanie komuś kasy i nie daj Bóg jak komuś się lepiej powodzi ,to zaraz hejt. Tymczasem energia nie kłamie ,jeżeli nie będziemy życzyć sobie dobrze ,to nie będziemy mieć. Ja bym chciała żeby w tym Kraju każdy miał dobrobyt ,bo wtedy żyje się przyjemnie ,nikt nie narzeka ,wszyscy zadowoleni. Bo patrzeć na biedę nie jest miłe nikomu. Oczywiście że chodziło o to żeby nas podzielić i skłócić .A nagonki na Artystów jeszcze nie mieliśmy .Moja znajoma jak wcześniej mało się odzywała ,to teraz zasypała mi messengera tym jak to Artyści nie powinni dostać nic ,komentując żebym się nie gniewała ,ale ona musi uświadomić, bo wie że wspieram kulturę Polską ,chodzę na koncerty ,do teatru i Kina. Nie wchodzę w dyskusję ,tylko niektórym współczuję głupoty. Próbowałam tłumaczyć ,ale zaślepione zazdrością i zawiścią osoby nie widzą nikogo. Tymczasem Obywatele Ukraińcy dostali 17 tyś na zagospodarowanie się w Polsce na początek .Może tak lepiej ,skoro my Polacy tak bardzo jesteśmy dla siebie nie życzliwi. |
|
Cześć, Kawusiu. Nie za bardzo rozumiem, komu potrzebna jest ta afera z emeryturami dla artystów. Bardzo szanuję ich pracę, ale tak samo jak każdą inną. I na tej samej zasadzie inne grupy zawodowe też mogłyby dostać większe świadczenia emerytalne. I jestem za, bo po 40- 50 latach pracy zawodowej człowieka powinno być stać na godną starość. Zwłaszcza, że ogromne pieniądze ściągają z nas przez większość naszego życia, a wielu nawet nie dożywa wieku emerytalnego.
Staram się zrozumieć, chociaż trochę opornie mi to idzie, że nie każdy jest w stanie zadbać o swoją przyszłość i finanse i trzeba się takimi ludźmi zaopiekować. Jednak zawsze będę zwolennikiem ofiarowania wędki, a nie ryby. Jeśli zaś chodzi o świadczenia dla Ukraińców, to nigdzie nie znalazłam takich informacji. Również mój czat zgłupiał po moim pytaniu na ten temat. Obywatele Ukrainy mogą pobierać 300 zł jednorazowego świadczenia oraz 800 zł na dziecko, jeżeli pracują. Możesz mi powiedzieć, skąd taka informacja o tych 17 tys. i z jakiej puli miałyby iść te pieniądze?
𝓚𝓻𝓸𝓹𝓴𝓮̨ 𝓷𝓪𝓭 "𝓲" 𝓭𝓪𝔀𝓷𝓸 𝓹𝓸𝓼𝓽𝓪𝔀𝓲ł𝓪𝓶 🙂
|
https://wiadomosci.radiozet.pl/biznes/dla-kogo-jest-bon-na-zasiedlenie-zasady-i-warunki-przyznawania-17-tys-zl-z-pup Hejka Przylaszczko tu masz linka do tej informacji. Trochę ruchu związku z tym Bonem w Polsce ponieważ ludzie zaraz że to Ukraińcy biorą itd. Natomiast ten Bon w wysokości 17 tyś należy się też obywatelom innych Narodowości ,a nie tylko Ukrainie.I Polacy też mogą z tego skorzystać jeśli zmienią miejsce zamieszkania. Też uważam że Emerytury powinny być na tyle wysokie żeby ludzie nie musieli się martwić o przezycie. |
|
A, ok. dziękuję, Kawusiu. Czyli to zasiłek na zagospodarowanie niezależnie od narodowości, trzeba być tylko bezrobotnym i chcieć podjąć pracę dalej niż 80 km od miejsca ostatniego zamieszkania. To taki zasiłek, z tego co wiem, funkcjonuje już od ładnych kilku lat. A konfederacja szuka afery, żeby móc zabłysnąć. Muszę powiedzieć, że tonący brzytwy się chwyta i liczy, że elektorat nie doczyta
𝓚𝓻𝓸𝓹𝓴𝓮̨ 𝓷𝓪𝓭 "𝓲" 𝓭𝓪𝔀𝓷𝓸 𝓹𝓸𝓼𝓽𝓪𝔀𝓲ł𝓪𝓶 🙂
|
| Free forum by Nabble | Edit this page |
