gdzie planujecie urlop w tym roku?

Previous Topic Next Topic
 
classic Klasyczny list Lista threaded Wątki
18 wiadomości Opcje
123
Odpowiedz | Wątki
Otwórz ten post w widoku wątku
|

Re: gdzie planujecie urlop w tym roku?

Przyłaszczka
Kawusiu, jeśli polecisz w tamte stromy, to zwiedź za jednym lotem Kirgistan, Kazachstan i Uzbekistan. Ja leciałam oddzielnie do Kazachstanu, potem do Kirgistanu. Uzbekistan jeszcze czeka. Ale lot jest naprawdę długi i męczący. Zmiana czasu spora. Lepiej polecieć raz i na dłużej. Tam przemieszczać się pociągami, autobusami albo lokalnymi liniami lotniczymi, które nie są drogie. Warto się tam wybrać dla pięknych miejsc, ciekawych ludzi, egzotycznej kultury, specyficznej kuchni.
𝓚𝓻𝓸𝓹𝓴𝓮̨ 𝓷𝓪𝓭 "𝓲" 𝓭𝓪𝔀𝓷𝓸 𝓹𝓸𝓼𝓽𝓪𝔀𝓲ł𝓪𝓶 🙂
Odpowiedz | Wątki
Otwórz ten post w widoku wątku
|

Re: gdzie planujecie urlop w tym roku?

Kawusia
Przyłaszczka napisał/a
Kawusiu, jeśli polecisz w tamte stromy, to zwiedź za jednym lotem Kirgistan, Kazachstan i Uzbekistan. Ja leciałam oddzielnie do Kazachstanu, potem do Kirgistanu. Uzbekistan jeszcze czeka. Ale lot jest naprawdę długi i męczący. Zmiana czasu spora. Lepiej polecieć raz i na dłużej. Tam przemieszczać się pociągami, autobusami albo lokalnymi liniami lotniczymi, które nie są drogie. Warto się tam wybrać dla pięknych miejsc, ciekawych ludzi, egzotycznej kultury, specyficznej kuchni.
Przylaszczko moja córka jest w tej chwili w Malezji i na bieżąco kulinarne relacje dostaję ,ponieważ kochamy jeść40 godzinny lot miała ,no i to zniechęca zdecydowanie. Gorący klimat może też utrudniać życie .Natomiast albo pokocha się to miejsce ,albo nie. I tak jest z całą Azją. Na pewno z tego co wiem jedzenie mają zdrowsze niż my ,bo nie jedzą śmieci .Ale trudno nie jeść jak jesteśmy śmietniskiem Europy.
Ostatnio chodziłam za mango i nie mogłam znaleść zjadalnego , a ceny za sztukę 10 zł ,to jest chore. I tak jest ze wszystkim. Teraz mamy dobry czas na truskawki i czereśnieJa w sierpniu planuję wyjazd na wakacje ,na razie nie zdradzam szczegółów ,bo miałam lecieć do Portugalii ,ale zmieniłam plan podróży ,więc jak wypali to się podzielę zdjęciami i relacją.
123