Re: Podsumowanie sezonu pilkarskiego 2022

ps. szkoda, że większość liczących się reprezentacji traktuje te rozgrywki Ligi Europy w swoich grupach jako nieistotne wręcz jako sparingowe bo przecież zestawy grup w tej najwyższej dywizji wyglądają imponująco -
Te wyniki spokojnie można uznać za niespodzianki

Chorwacja – Austria 0:3
Francja – Dania 1:2
|

da®®io
gdyby było 9:1 to też nie moglibyśmy  mieć pretensji - 2 strzaly w słupek, ze dwie interwencje naszego bramkarza i te 6 bramek obnażyły braki naszej reprezentacji w defensywie
Belgia - Polska 6:1
|

da®®io
wg. mnie na wynik tego meczu miały wpływ 2 czynniki po1. stracilismy poczucie rzeczywistości po tym 1:4 Belgii z Holandią i po2. strzelenie gola na 0:1 podziałalo na drużynę negatywnie - calkowicie stępiło koncentrację, dalo zludne przekonanie, że w tym dniu Belgowie nie bedą zdolni wygrać - jednak ostatnie 30 minut meczu pokazało, że budowa nowej kadry Michniewicza na katarski Mundial bedzie " orką na ugorze " - teraz czeka nas nerwowa szarpanina z Holandią
|

da®®io
no to już wiemy Holandia - Polska 2:2 - wynik raczej dobry, choć skoro prowadziliśmy dwoma bramkami to jest nieco niezadawalający - Holandia też nie może być zadowolona skoro remisuje po niewykorzystaniu karnego w ostatnich minutach - Mamy 4 pkt i trzeba mieć cichą nadzieję, że z Belgią u nas wyciągniemy chociaż remis
|

Re: kontynuacja sezonu piłkarskiego 2022

Sputnik
W odpowiedzi na pojawiła się wiadomość opublikowana przez da®®io
Cześć Panowie! Nie znam się na tabelach ale przy piffku lubię sobie popatrzeć na meczyk :)

|

Drapak
da®®io napisał/a
całe szczęście że mnie wzięło spanie i około 30 minuty poszedłem spać tyle życia zaoszczędzonego :)
A dziś patrzę do końca
|

da®®io
tą porażkę z Belgią jakoś przebolejemy bo był to wartościowy sprawdzian dla naszej drużyny, ale co mają powiedzieć Anglicy po przegranej u siebie z Węgrami 0:4