Otwórz ten post w widoku wątku
|

Re: na Widzewie - nowy sezon i nowe nadzieje

da®®io
jeszcze raz twierdzę, że wymiana bramkarzy dała drużynie większą pewnośc w obronie a ostatnie wyniki z tyłu na 0 dobitnie o tym swiadczą- po wygranych z Polkowicami i z Toruniem wrócilismy na czoło tabeli:)
|

da®®io
co to był mecz na stadionie Widzewa - 2 rzuty karne, jeden samobój, 4:0 do przerwy i 3:3 po zmianie stron. Po emocjonującej grze Widzew zgarnia trzy punkty,
wygrywając 7:3 z Siedlcami i umacnia się w czubie tabeli
|

MaryLou
Sporo brameczek,fajnie,niczym bayern-totenham:) Oby tak dalej!
|

da®®io
najważniejszy mecz sezonu ligowego będzie z Resowią, a ten pucharowy z Legią bedzie kultowo-prestiżowy - Widzew musi grać o stawkę z mocnymi drużynami bo to najlepszy sposób na rośnięcie w siłę
|

da®®io
z GKS tylko remis 1:1 i uciekła szansa na samodzielnego lidera tabeli
|

da®®io
Ten post był aktualizowany .
do meczu pucharowego z Legią zostało jeszcze 5 dni a biletów juz nie ma - w piątek wieczorem w ciągu kilkanastu minut  rozeszly się ostatnie 700 biletów - dobrze ze chociaż na polsacie bedzie transmisja na żywo z tego meczu
|

da®®io
w historii Widzewa był taki mecz pucharowy - ciekawe kto pamięta taki wynik

|

da®®io
dzisiejsza wygrana 0:1 w końcówce ze " Stalówką " cieszy, ale to wszystko jest jakieś takie wymęczone i bez błysku:(