Zaloguj  Zarejestruj

Re: Droga

Posted by Przyłaszczka on kwi 18, 2023; 7:03pm
URL: http://multi-forum.217.s1.nabble.com/Droga-tp36145p36157.html

Kawusia napisał/a
Przylażczka napisał/a
Kawusia napisał/a
To dobrze że nie drepczesz po nikim.
Przylaszczko czy potrafisz udowodnić że czas nie istnieje?
Też tak myślę, że to dobrze, bo różnie w życiu bywa i niektórzy innymi ludźmi brukują swoje drogi.

Nie potrafię udowodnić, że czas nie istnieje, Kawusiu, natomiast, że nie ma czasu, to widać gołym okiem. Wystarczy na mnie popatrzeć. Zwyczajnie mchem porosłam
Las już się budzi i natura wzywa ,myślę że to od tego przebywania w lesie tak się dzieje często.Ja już aż z niecierpliwością nogami przebieram ,żeby się oddać w ramiona lasu 
Ludzie to takie istoty Przylaszczko że jak im brakuje własnej drogi ,to się wpierdzielają na Twoją ścieżkę ,bo łatwiej im iść po czyjejś ,bo wtedy nie muszą podejmować własnych wyzwań ,ale mogą tylko krytykować Twoje wybory. Niektórzy ze strachu potrafią tak całe życie ,aż w momencie kiedy trzeba odejść z tego Świata uświadamiają sobie że nie ma drogi ,jest tylko śmierć.Bez odwagi nie da się żyć ,można tylko poddać się eutanazji.
Co prawda, to prawda.
Odwaga może mieć swoją cenę. Ale jeśli się człowiek nie odważy, to nic nie zyska, nic nie straci, oprócz czasu i nowych doznań. To, jakby siedzieć na drodze i nie być ciekawym, co jest za zakrętem albo za wzgórzem.
𝓚𝓻𝓸𝓹𝓴𝓮̨ 𝓷𝓪𝓭 "𝓲" 𝓭𝓪𝔀𝓷𝓸 𝓹𝓸𝓼𝓽𝓪𝔀𝓲ł𝓪𝓶 🙂