🌍 Doniesienia z putinowskiej Polski

Previous Topic Next Topic
 
classic Klasyczny list Lista threaded Wątki
3 wiadomości Opcje
Odpowiedz | Wątki
Otwórz ten post w widoku wątku
|

🌍 Doniesienia z putinowskiej Polski

szuw
Administrator

"Doniesienia z putinowskiej Polski"


W tym wątku będę wrzucał wybrane wpisy z profilu „Doniesienia z putinowskiej Polski”. Może kogoś zainteresują tak jak mnie

Autor profilu, współautor Podcastu Dezinformacyjnego, zamieszcza ciekawe komentarze i przemyślenia na temat bieżących wydarzeń.

Wybacz, jeśli nie odpisuję na komentarze. Nie ignoruję Cię. Najczęściej nie mam czasu na forumowe pisanie...
Odpowiedz | Wątki
Otwórz ten post w widoku wątku
|

Re: 🌍 Doniesienia z putinowskiej Polski

Kawusia
szuw napisał/a

"Doniesienia z putinowskiej Polski"


W tym wątku będę wrzucał wybrane wpisy z profilu „Doniesienia z putinowskiej Polski”. Może kogoś zainteresują tak jak mnie

Autor profilu, współautor Podcastu Dezinformacyjnego, zamieszcza ciekawe komentarze i przemyślenia na temat bieżących wydarzeń.

<nabble_embed><iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FPutinowaPolska%2Fposts%2Fpfbid02eLRtZKv3DN2qLBQ2LspATe9kBne1W2iEqc6LtJQ2kdgc4waDqpnoN4mEvfXUBxtCl&show_text=true&width=500" width="500" height="258" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share"></iframe></nabble_embed>
Ogólnie my Polacy mamy problem z wybaczeniem i jakby nasze jest "Świete" A jaka była Matka Boska? Wiadomo częstochowska i Polska
Odpowiedz | Wątki
Otwórz ten post w widoku wątku
|

Re: 🌍 Doniesienia z putinowskiej Polski

Przyłaszczka
W odpowiedzi na pojawiła się wiadomość opublikowana przez szuw
Dziękuję za garść informacji :) Nie sądzę, żebyśmy zapomnieli sąsiadom jakiekolwiek krzywdy. No Szwedzi dawno nas nie napadli, chociaż nie chcą oddać wojennych zdobyczy, to też źli. Czesi mają nasze Zaolzie. O tych za zachodzie niedobrych Niemcach nie wspomnę.
Kości umarłych dawno pokrył kurz, a my pielęgnujemy pamięć o zbrodniach ludzi, którzy już nie żyją.
Taki to nasz polski los. Biednym zawsze wiatr w oczy, a pogoda jest dla bogaczy :)
𝓚𝓻𝓸𝓹𝓴𝓮̨ 𝓷𝓪𝓭 "𝓲" 𝓭𝓪𝔀𝓷𝓸 𝓹𝓸𝓼𝓽𝓪𝔀𝓲ł𝓪𝓶 🙂