koniec tej zwariowanej ligi - Widzew się wyratował - było ciężko, ale ponieważ wygraliśmy ostatnie 4 mecze na naszym stadionie więc te 12 punktów dały nam poz.14 - ja byłem na tych 4 meczach pod stadionem w strefie kibica pod telebimem
Widzew II zdobył Puchar Wojewódzki wygrywając z Pelikanem Łowicz w rzutach karnych i to dało nam przepustkę do nowych rozgrywek o Puchar Polski a więc w tym Pucharze wystąpią 2 drużuny Widzewa