Re: siatkówkę na najwyższym poziomie też warto oglądać:)

szykuje nam się grupa w składzie -
Francja, Argentyna i Serbia i to już będzie poważna gra godna Mistrzostw Świata
|

da®®io
teraz oglądamy mecz z Argentyną-wydaje mi się, że to jest najpoważniejszy przeciwnik w naszej grupie-zobaczymy jak sobię poradzą
|

da®®io
Polska - Argentyna 2 : 3
mecz ciężki, rwany, pełen spięć i awantur z diametralnym przebiegiem wydarzeń - od łatwego wygranego seta do beznadziejnie przegranego tiebreaka - jutro mecz ostatniej szansy z Francją
|

da®®io
no i z Francją przegrana 1 : 3 - pierwsze 2 sety do tyłu a potem nieudana pogoń za poprawą wyniku - ten jeden wygrany set po ewentualnym pokonaniu Serbii może miec jeszcze znaczenie - Jutro Serbia będzie na luzie i w tym nasza nadzieja
|

da®®io
faza w Bułgarii zakończona-łatwe zwycięstwo z Serbią 3:0 - wygrana grupa- awans do dalszej rundy - Serbowie bez motywacji odpuścili sobie ten mecz co Polacy bez litości wykorzystali i powrócili do gry o medale tych Mistrzostw teraz we Włoszech
|

da®®io
jednak faza grupowa to już będzie bardzo trudna gra w najlepszej szóstce mistrzostw, a my nie wiemy tak naprawdę na co stać naszą drużynę bo ten mecz tak łatwo wygrany z Serbią nie daje  jednoznacznej odpowiedzi
|

da®®io
wyniki losowania grup pomyślne dla gospodarzy Włochów - eksperci podejrzewają " reżyserkę " a Polska znów zagra z Serbią co teraz dopiero pokaże prawdę o sile obu zespołów